AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

Distribuiţi | 

Kim Hyung Jun interviu special!Prima drama in “Sunshine Girl” va fi difuzata pe DATV[05.09.2013]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
triplesforever
TRANSLATOR

Membrul Favorit Membrul Favorit : kyu jong&jungmin
Pesti Cal
Puncte : 724
Data de inscriere : 13/08/2013
Varsta : 27

05092013
MesajKim Hyung Jun interviu special!Prima drama in “Sunshine Girl” va fi difuzata pe DATV[05.09.2013]

“Sunshine Girl” (Prima drama in care joaca Kim Hyung Jun care este cel mai tanar membru  al formatiei SS501) va fi difuzata pe DATV incepand cu data de 21 august.Este o drama in care vom putea vedea un alt farmec de-al lui Kim Hyung Jun.El a pierdut 8 kilograme pentru aceasta drama in care joaca, "caracterul egocentric",a devenit un subiect fierbinte.Inainte de începerea de radiodifuziune la DATV,interviul special,''Magnae'',Kim Hyung Jun!Am vorbit despre aceasta drama!!!

Aceasta este prima ta drama în rolul principal. Cum a fost asta?
KHJ:A fost debutul meu,de asemenea prima drama jucata de mine.M-am intrebat.De asemenea,m-am simtit bine.Mi-am dorit sa joc in paralel cu activitatea de cantaret,inante de debut.Asa ca a fost''visul meu''.Dar atunci când de fapt am realizat, avariția mea a devenit mai mult. Aș dori să devină mai bine.

Kang Min este un personaj care este foarte individualist şi egoist idol.De fapt,exista puncte similare cu Dl Hyung Jun? De asemenea, diferite puncte cu toate?[

KHJ:Cred ca nu este similar ca Kang Min este arogant.Personajul meu nu este obraznic(rade).Daca am spune in puncte similare,partea in care am o preferinta puternica pentru munca etc?Nu spun:''Nu vreau sa fac numai asta.''Dar eu sunt un tp care nu poate renunta la ceva,vreau sa completez,eu vreau,trebuie sa fac asta.Acestea sunt puncte similare cu Kang Min.De asemenea, acesta este punctul în care fac direct fără a fi timid in fata unei fete preferate.

Ce anume au incercat din greu pentru a-l juca pe Kang Min complet?
KHJ:Am fost atent la modul de redactare.De asemenea,m-am referit la acel caracter similar pe care alti actori il perfectioneaza.“The Greatest Love”Domnul Cha Seung-Won,un film vechi “Our Sunny Days” Domnul Cha Seung-Won si Domnul Lee Jeong-jae in care au jucat.M-am referit la acestea.

Spune-mi te rog despre scena si cuvintele preferate!
KHJ:Sunt un superstar Kang Min.Aceste cuvinte au ramas cu adevarat in memoria mea.Este interesant.Si scena sarutului cu eroina Ji Hyun.Aceasta a fost filmata în oras la Cheongdam-dong.De asemenea,langa un birou renumit de divertisment.Atat de aproape.Urma ca noi sa ne sarutam apropiindu-ne buzele.Dar Domnisoara So Yi Hyun(in rolul lui Ji Hyun)ma invatat.O vom face perfect!Sarutul este astfel(rade)Scena cu lupta de pe acoperis si scena in care concureaza cu Yong Woo intr-o parcare sunt impresionante.Intr-un fel scenele in care se cearta,raman in memoria mea.

i Hyun,care este o femeie eleganta,Kkot Nim care este feminina si minunata apare in aceasta drama.Care este tipul tau?
KHJ:Imi place tipul lui Ji Hyun.Ea este vesela,activa,da tot ce-i mai bun din ea pentru munca ei,si spuen ceva ce vreau sa spun.O femeie vorbareata nu este genul meu.Dar cei care isi ascund adevaratele intentii intr-un piept sunt dezagreabili.Ce care pot spune ceea ce vreau sa spun.O astfel de femeie este buna.

Ce fel de femeie crezi ca este “Sunshine Girl” pentru Domnul Hyung Jun?
KHJ:Cu toate ca o persoana concreta nu-mi vine in minte...Aceia care poarta in primul rand o rochie stralucitoare?S-ar putea sa nu fi crezut pana acum.As vrea sa am o femeie care sa-mi vina in minte!

Kang Min si Young Woo sunt rivali.Dl Hyung Jun stralucesti mai mult cand ai un rival la munca sau in dragoste?
KHJ:In dragoste,un rival este necesar.In primul rand,o femeie care vine si se duce intre doi sau mai multi barbati,este neplacuta.Cu toate acestea eu pot sa fac tot ce pot cand am un rival la munca sau in sport.Pot sa cred ca pot face tot ce e mai bun.

Te rog spune-mi genul sau rolul pe care ai vrea sa-l joci in viitor!
KHJ:Dupa ce ma intorc din armata intr-o zi,atunci cand varsta se aduna,as vrea sa joc intr-o drama de dragoste,care nu este o comedie de dragoste.Cu toate acestea,am deja experienta.Vreau sa joc intr-o poveste de dragoste pe scara larga.Si vreau sa joc intr-un film.De asemenea,as vreasa joc intr-o drama de actiune precum''IRIS''.Directorii spun:''O astfel de poveste ti se potriveste(comede romantica etc)ori de cate ori spun asta,apare personajul meu neindplecat.Vreau sa joc un rol in care persoanele din jurul meu sa zica:''Nu ti se potriveste asta''care in totdeauna apare in activitatea de acest gen.

Daca vi in Japonia,ai face cu singuranta ceva,sa mananci ceva,un loc in care vrei sa mergi etc?
KHJ:Mananc taitei.Ajungand in Japonia,manac imediat taietii dupa efectuarea formalitatiilor de intrare.Ramen!Prima masa cu siguranta!Si Roppongi.Exista multi oameni si este interesant.Cred ca este ca Itaewon in Coreea.

Te rugam sa lasi un mesaj pentru telespectatori de la DATV.
KHJ:Cred ca este o oportunitate buna pentru a putea vedea aceest lucru in Japonia din nou.Ma bucur daca ve-ti vedea primul meu pas ca actor si,noul meu inceput.Eu fac tot ce pot in activitatea de actor si cantaret.Deci,va rog sa ma sprijiniti!

credit: k-fan
                                       english trans: ameblo
                                        Source: Kim Hyung Jun (김형준
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Kim Hyung Jun interviu special!Prima drama in “Sunshine Girl” va fi difuzata pe DATV[05.09.2013] :: Comentarii

Niciun comentariu.

Kim Hyung Jun interviu special!Prima drama in “Sunshine Girl” va fi difuzata pe DATV[05.09.2013]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SS501 Band :: News-
Mergi direct la: