AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

Distribuiţi | 

Heo Young Saeng says his goodbye before his enlistment today [02.11.13]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
triplesforever
TRANSLATOR

Membrul Favorit Membrul Favorit : kyu jong&jungmin
Pesti Cal
Puncte : 724
Data de inscriere : 13/08/2013
Varsta : 27

02112013
MesajHeo Young Saeng says his goodbye before his enlistment today [02.11.13]

Fanii vor trebui sa-i spuna LA Revedere lui Heo Young Saeng deoarece el a cerut sa se inroleze in armata pentru pentru serviciul militar obligatoru.Deoarece el nu poate ajunge la toata lumea in mod individual,el a postat pe Twitter cateva cuvinte in care isi ia ramas bun de la fanii.

HYS a impartasit pe twitter-ul sau pe data de 31 :"Hoo ah ~ ~ ~ Sunt cele din urmă va .. Se simte ca doar de altă zi pe care am trimis Kyu Jong Keke Apropo, acest frig am ... ㅠ ㅠ Mă voi întoarce în sănătate bună! Vă rugăm să fie toată lumea sănătoasa ~ doresc ca toate munca ta poate fi daebak! Keke Nu există fotografii! Pentru că eu sunt încă simt ciudat despre asta .... Keke ".

Cantaretul va intra la Nonsan Training Canter cel tarziu azi la ora 14 s va ramane 21 de luni ca un soldat activ-taxa.

Ne va fi dor de Heo Young Saeng!!!

Cantaretul a ajuns la locatialui de inrolare si a fost intampinat de fanii care i-au aratat sprijinul lor.De asemenea,el s-a aratat timid de tunsoarea lui scurta.

Urmariti pozele mai jos.

Source: allkpop
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Heo Young Saeng says his goodbye before his enlistment today [02.11.13] :: Comentarii

Niciun comentariu.

Heo Young Saeng says his goodbye before his enlistment today [02.11.13]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SS501 Band :: News-
Mergi direct la: