AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

Distribuiţi | 

2000 de zile. Happy anniversary,SS501!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Emmy Lee
ADMIN

Membrul Favorit Membrul Favorit : Hyung Junnie :-*
Pesti Caine
Puncte : 2576
Data de inscriere : 31/08/2010
Varsta : 23
Localizare : Romania
Stare de spirit : optimistic!

01122010
Mesaj2000 de zile. Happy anniversary,SS501!

SS501 au aniversat 2000 de zile de la debut!

SS501 au aniversat 2000 de zile de cand au debutat.Ei spun "Au trecut 2000 de zile si suntem ca la inceput, cinci ca unul!"

Pe data de 28 noiembrie, formatia SS501 a implinit 2000 de zile de la debut .Membrii si-au exprimat recunostinta fata de fanii care i-au sustinut tot timpul.

Cu ocazia acestei zile speciale,Hyung Jun a scris pe contul sau de Twitter:"Sunt 2000 de zile deja.Ma voi ruga pentru toti 5 sa putem munci din greu si sa avem parte de evenimente feircite."

De asemenea,Young Saeng a spus :"Astazi se implinesc deja 2000 de zile?Timpul zboara...Tu si eu, noi am crescut impreuna!"

Kyu jong,de asemenea si-a exprimat sentimentele in legatura cu aniversarea trupei:"Va multumesc!Sa ne felicitam unul pe celalalt!"

JungMin nu a ezitat sa scrie si el despre acest eveniment:"Sunt 2000 de zile!Acum sunt langa Hyung Junnie...Multumesc celor care ne-au sustinut si ne-au daruit dragostea lor in aceste 2000 de zile!!!"

De asemenea ,fanii i-au felicitat si le-au trimis mesaje cu aceasta ocazie speciala!!!

Happy anniversary!!!

Credits : star.mt.co.kr + SS601.com + (English Translation) xiaochu @ Quainte501.com

Sursa:Triple S Philippines

Romanian translation:Emmy Lee

FOREVER FIVE AS ONE!

I'm back!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

2000 de zile. Happy anniversary,SS501! :: Comentarii

Re: 2000 de zile. Happy anniversary,SS501!
Mesaj la data de 2010-12-01, 8:09 pm Scris de Aiko-Stephanie
Si eu ma rog pentru voi ..si imi doresc sa va vad in realitate in curand <3
Mesaj la data de 2010-12-01, 9:33 pm Scris de Ga-Bi
Ma bucur ca va sustineti unul pe celalalt si luptati alaturi. Va felicit si va doresc sa sarbatoriti si 20 de ani impreuna iar noi sa participam si atunci (poate chiar live) la sarbatoare!
SS501 fighting!
Mesaj la data de 2010-12-01, 10:38 pm Scris de Tia
LA MULTE MII DE ZILE INAINTE!!!!!!!!!! Va iubim si suntem alaturi de voi!:*:*:*:*:*:*
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

2000 de zile. Happy anniversary,SS501!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SS501 Band :: News-
Mergi direct la: