AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

Distribuiţi | 

Hyun Joong - high 5 cu 3000 de fani

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
capricoarna
TRANSLATOR

Membrul Favorit Membrul Favorit : Kim Hyun Joong
Capricorn Capra
Puncte : 194
Data de inscriere : 03/03/2012
Varsta : 25

05052012
MesajHyun Joong - high 5 cu 3000 de fani

Kim Hyun Joong vrea să bată palma cu toți cei 3000 de spectatori ai concertului din Singapore

KHJ și-a propus să bată palma cu toți cei 3000 de fani care vor asista la concertul său din Singapore, încercând să ofere cea mai apropiată interacțiune cu audiența din timpul unui concert. Inițial deschisă doar pentru 500 de fani norocoși, sesiunea de ”high-five” a fost, la cererea artistului, largită pentru a-i include pe toți cei care vor fi prezenți în Singapore Indoor Stadium.
KHJ va da, de asemenea, fiecărui fan din audiență un T-shirt și o broșă avându-l pe U-ZOOSIN, un personaj creat de însuși cântăreț.

Credit: http://www.dkpopnews.net/
Romanian translation: capricoarna@ObseSS501 RO

Asta este inca o dovada a generozitatii si a iubirii pe care Kim o are pentru fani! De-asta il iubim si noi, right? love
Scuze pentru intarzierea cu care am postat aceasta stire!

UPDATE: De altfel s-a si tinut de promisiune! Iata-l in actiune:

Mai multe poze de la Fan Meetingul din Singapore gasiti la sectiunea poze a lui Kim Hyun Joong de pe forum. Multumiri, dea_andreea!

Credit foto: http://superadrianme.com

Si daca intrati si in sectiune de MV a lui Kim Hyun Joong o sa gasiti postate doua filmulete de la Fan Meetingul din Singapore. Enjoy!
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Distribuie acest articol pe: Excite BookmarksDiggRedditDel.icio.usGoogleLiveSlashdotNetscapeTechnoratiStumbleUponNewsvineFurlYahooSmarking

Hyun Joong - high 5 cu 3000 de fani :: Comentarii

Re: Hyun Joong - high 5 cu 3000 de fani
Mesaj la data de 2012-05-06, 6:41 pm Scris de manuelalia
Ce dragut din partea lui love
Mesaj la data de 2012-05-07, 1:46 am Scris de annalovekorea
Da,asta e unul din motivele pentru care il iubim love
Un gest foarte frumos,trebuie sa se fi bucurat mult fanii sai,ce n-as fi dat sa am si eu parte de un asemenea privilegiu.
Mesaj  Scris de Continut sponsorizat

Hyun Joong - high 5 cu 3000 de fani

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SS501 Band :: News-
Mergi direct la: