AcasaAcasa  PortalPortal  Blog  CautareCautare  InregistrareInregistrare  ConectareConectare  YouTube  Facebook  Twitter  

Distribuiţi | 

Cel mai mare complex al lui Kim Hyun Joong este...[18.08.2013]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
triplesforever
TRANSLATOR

Membrul Favorit Membrul Favorit : kyu jong&jungmin
Pesti Cal
Puncte : 724
Data de inscriere : 13/08/2013
Varsta : 27

18082013
MesajCel mai mare complex al lui Kim Hyun Joong este...[18.08.2013]

Cantaretul Kim Hyun Joong a aparut ca un invitat intr-un episod din KBS 2TV''HAPPY TOGETHER'',care a fost difuzat pe 15 august si a aratat complexul lui.

Cand a raspuns la intrebarea''Cand te simti frumos?'',Kim Hyun Joong a raspuns''Ma simt asa dupa ce imi aplic machiaj''.

MCs dupa ce a intrebat a mai zis ca arata la fel de bine si fara machiaj si el a raspuns:''Am cearcane foarte grave,sub ochii mei.Sunt practic cu tapet pe fata mea.Oftez de disperare cand ma uit la fata mea libera.

Un alt invitat la emisiune,a fost,Jung Joon Young,a fost de acord cu Kim Hyun Joong.Eu de obicei aplic umbre albe inainte de filmarii si il sterg putin inainte sa plec...

Park Mi Sun ii incurajeaza si le spune ca:''Cearcanele dau un caracter persoanei.Ele nu te fac sa arati obosit''

In acest episod,Kim Hyun Joong, Jung Joon Young, Jo Dal Hwan, Muzie, iar Choi Won Young,au aparut in calitate de invitati.

Source: kpopstarz
Sus In jos
Vezi profilul utilizatorului
Distribuie acest articol pe: diggdeliciousredditstumbleuponslashdotyahoogooglelive

Cel mai mare complex al lui Kim Hyun Joong este...[18.08.2013] :: Comentarii

Hyun Joongie arata foarte bine si fara machiaj.Asa cum a spus si Park Mi Sun:''Cearcanele dau un caracter persoanei.Ele nu te fac sa arati obosit''.

Cel mai mare complex al lui Kim Hyun Joong este...[18.08.2013]

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 

Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: SS501 Band :: News-
Mergi direct la: